برقکار ساختمان

نصب روشنایی و لوستر

نصب روشنایی و لوستر

تماس با ما :

نصب روشنایی و لوستر

ارائه کلیه خدمات نصب روشنایی و لوستر در مناطق تهران با تیمی مجرب و حرفه ایی در سریع ترین زمان ممکن.

تک فازه مناسب ترین قیمت در منطقه با بالاترین درصد رضایت مشتریان میباشد.

نصب روشنایی و لوستر

در واقع لوستر یک کلمه فرانسوی است، به معنای وسیله ‌ای برای نگه ‌داشتن یک یا چند لامپ، که معمولاً به صورت ثابت بر سقف یا روی دیوار نصب میشود.

از این لوسترها میتوان برای محیط های مختلف، از خانه تا شرکت و محل کار مورد استفاده قرار میگیرد، که موجب میشود، زیبایی محیط دو چندان شود.

از جهت دیگر لوستر یک عنصر نورپردازی محسوب میشود، که انتخاب و استفاده مناسب از آن باعث روشن تر شدن و زیباتر شدن فضای مورد نظر میگردد.

به عبارت دیگر لوستر یک لامپ روشنایی تزئینی شاخه دار است، که تعدادی لامپ یا شمع را نگه میدارد؛ و از یک سقف معلق میباشد و یا به دیوار ثابت بسته میشود.

البته امروزه در لوسترها، برای ایمنی در برابر آتش، کمتر از شمع استفاده میشود.، و اکثرا از لامپ هایی برای روشنایی محیط استفاده میگردد، که با برق کار می کند.

روشنایی های جدید و لوسترها انواع و اقسام بسیار مختلفی را شامل میشود، که بعضی از آن‌ها کلاسیک تر، و برخی دیگر به اصطلاح مدرن تر میباشند.

وجود لوستر و روشنایی ها برای هر محیطی بسیار حائز اهمیت است.

اگر شما تمایل به اقدام نصب و یا نورپردازی ساختمان خود دارید، باما تماس بگیرید.در سریع ترین زمان ممکن با بهترین قیمت، متخصصین مجموعه تک فازه درخدمت شما مشتریان گرام خواهد بود.

انواع لوسترهای معروف

لوستر شمعی

لوستر کریستالی

لوستر کریستال شبیه طبل

لوستر اسپوتنیک

لوستر امپراطوری

 

۰ ۰ رای ها
رضایت شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
۰ نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها